| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Георгиев Нов потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 13 Местожителство: Сапарева баня
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Нед Окт 04, 2009 17:36 Заглавие: |
|
|
Aко се сетя в понеделник,ще снимам схемата и ще я постна.Не е с два елемента,ама не е и с кой знае колко много  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Нед Окт 04, 2009 17:48 Заглавие: |
|
|
Не е тази. Моята е без тиристори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 04, 2009 17:54 Заглавие: |
|
|
| Забравих още едно предимство на тази схема -малки загуби в регулиращия елемент ,съответно няма нужда от огромни радиатори ,като в схемите с транзисторни генератори на ток . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Нед Окт 04, 2009 21:59 Заглавие: |
|
|
КЕДР ако не се лъжа има подобна схема. По-дуракоустойчиво зарядно от него не съм срещал до сега а го ползвам вече повече от 20 години. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
AZ:) Опитен потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2005 Мнения: 228 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Нед Окт 04, 2009 23:21 Заглавие: |
|
|
Аз ползвам ето тази схема и съм супер доволен.Проста е и достатъчно надеждна.
Модерирано от RC
Не веднъж е повтаряно - НЕ СЛАГАЙТЕ имена на кирилица на прикачените файлове. Това създава проблеми при определени ситуации. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolo Активен потребител

Регистриран на: 27 Юни 2006 Мнения: 59 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 05, 2009 8:47 Заглавие: Интересна схема на зарядно |
|
|
Само аз ли не мога да отворя прикрепения файл? _________________ коло |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 05, 2009 8:57 Заглавие: |
|
|
Сложи му разширение .jpg и ще стане... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolo Активен потребител

Регистриран на: 27 Юни 2006 Мнения: 59 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|