| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Сеп 29, 2009 16:07 Заглавие: re: |
|
|
| За 1,5 инчов дисплей не можеш ли да използваш подсветка от дисплей за GSM ? Можеш да използваш и световода под него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Сеп 29, 2009 20:43 Заглавие: |
|
|
| Виж Тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Сеп 29, 2009 22:38 Заглавие: |
|
|
Вече му е даден този линк |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Вто Сеп 29, 2009 23:25 Заглавие: |
|
|
| Ако имаш подръка някой негоден LCD монитор, можеш да свалиш фолио от него. Виж дали някой колега не може да ти услужи. Но пак е побългаряване... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
V_A_S_K_O_1 Активен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Сря Сеп 30, 2009 9:24 Заглавие: |
|
|
Стана ясно, че без побългаряване няма да стане. обаче ме интересува ако някой има такова фолио където emil74 каза или пък някой дисплей от GSM неработещ на който да му се вземе подсветката. да пише и да го взимаме че се закучват нещата. Благодаря предварително. _________________ Личен блог на Васил Мърваков |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Сря Сеп 30, 2009 10:59 Заглавие: RE: |
|
|
| Мога да ти изпратя 5-6 дисплей от GSM-и. Би ли ми написъл размера на твоя .../... см ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Окт 01, 2009 22:17 Заглавие: |
|
|
Луминесцентни подсветки (фолио) като на @pamporov можеш да си купиш от магазина на Дейзи , обаче те съветвам да избереш друг подход . Ползвали сме подобно нещо в промишлена апаратура (която произвеждаме) : има малък живот , изисква високо (60-70)V напрежение , често пъти е високочестотно (ако ползваш едни стандартни ИС) , абе не те съветвам . От нашите устройства се наложи гаранционно да ги подменим (изхвърлим) със светодиодни . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
V_A_S_K_O_1 Активен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Сря Окт 07, 2009 12:28 Заглавие: |
|
|
проблема е решен просто клиента каза да не се занимавам да првя подсветка. Благодаря на всички за отговорите. _________________ Личен блог на Васил Мърваков |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Сря Окт 07, 2009 13:11 Заглавие: |
|
|
проблем е Skip-нат ... а не решен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|