 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
AZ:) Опитен потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2005 Мнения: 228 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Окт 08, 2009 18:50 Заглавие: |
|
|
| Може към плюсовете да има някаква елктроника коятос леди дали са закчени два акумулатора и ако на едната плюсова клема не отчита напрежение(няма закачен акумулатор) не върти стартера! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sushko Опитен потребител

Регистриран на: 21 Дек 2005 Мнения: 112 Местожителство: Ихтиман
|
Пуснато на: Чет Окт 08, 2009 21:10 Заглавие: |
|
|
Стартерна батерия, предназначена за дизелов двигател, отличава се от такава за бензинов с по-малко вътрешно съпротивление, т.е. с възможност да отдава по голям стартов ток. В случая - може би едната батерия се използва за стартер, а другата - за всичко останало. Тогава плюсовете им ще са развързани по някакъв начин (най-елементарно, с един диод). _________________ Проблемът с това да не вършиш нищо е, че не знаеш кога си приключил |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|