| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 12:47 Заглавие: Разкодиране на Pioneer DEH2006RDS (Renault) |
|
|
Колеги, имате ли идея как се разкодирва това автоCD? Вътре има нещо приличащо на памет и на него пише: PDH004A. Това ли му е паметта, на коя позната памет отговаря и откъде да намеря дъмп за нея?
Предварително благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 13:38 Заглавие: |
|
|
Паметта е това. Според информацията която имам
SDA2586 1024x8 = S-24S45,S-24H45,CAT24C44, PDH004 . Не знам дали имам дъмп но ще проверя довечера в другия комп. Ако ти успееш да го прочетеш, прати го може да измислим нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 14:03 Заглавие: |
|
|
| Dobri написа: | Паметта е това. Според информацията която имам
SDA2586 1024x8 = S-24S45,S-24H45,CAT24C44, PDH004 . Не знам дали имам дъмп но ще проверя довечера в другия комп. Ако ти успееш да го прочетеш, прати го може да измислим нещо. |
Сега ще извадя паметта и ще се опитам да я прочета с моя Пони програматор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 14:13 Заглавие: |
|
|
Намерих dump и код за него при братята чехи!
Свален е от такъв Pioneer и друг техник му е намерил кода. Има потвърждение, че рабити на този dump.
Изпращам ти ги на пощата!
Успех!
p.s. Погледни моля те моята тема за NEO TV-2121! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 23:26 Заглавие: |
|
|
| Gena написа: | Намерих dump и код за него при братята чехи!
Свален е от такъв Pioneer и друг техник му е намерил кода. Има потвърждение, че рабити на този dump.
Изпращам ти ги на пощата!
Успех!
p.s. Погледни моля те моята тема за NEO TV-2121! |
Още не съм получил дъмпа............ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 23:40 Заглавие: |
|
|
tokyo gena го е сложил като прикрепен фаил. дръпни си го.аз вече го направих  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 0:01 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | tokyo gena го е сложил като прикрепен фаил. дръпни си го.аз вече го направих  |
В прикрепения файл е само снимката на автоCD-то  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 6:38 Заглавие: |
|
|
| Аз съм чел такава памет с понито.Новата версия подържа и S2444 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 23:49 Заглавие: |
|
|
| auviteh написа: | | Аз съм чел такава памет с понито.Новата версия подържа и S2444 |
То и в някой от старите версий на Poniprog пише че го подържа,но специялно за този еепром PDH004 имах някакви съмнения не знам.
Аз лично ползвам Orange ІІ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|