| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Вто Окт 20, 2009 21:22 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | а тя е още 4 години | И от къде тия четери години??? _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 20, 2009 21:25 Заглавие: |
|
|
В повечето перални за управление на вентилите се ползват малки 0.8А триаци ,ако го изгорите вследствие грешка в монтажа или претоварване ще берете ядове. Така че не се стискайте ,викнете техниците от сервиза за да си имате гаранция !
ПП Whirlpoll са с пет години гаранция на някои модели ,защо се чудиш ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimir_ki4ev Опитен потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 513 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 20, 2009 21:38 Заглавие: |
|
|
| Сложи си хидрофор и ще си решиш проблема.Още повече след като ще живееш постоянно там..А управлението на хидрофора може да включва и помпата,ако не става да се сложи хидрофора направо на мястото на помпата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Вто Окт 20, 2009 22:24 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | А управлението на хидрофора може да включва и помпата, | Е ако се казва хидрофор закакво му е управление... _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimir_ki4ev Опитен потребител

Регистриран на: 10 Юни 2005 Мнения: 513 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 21, 2009 20:37 Заглавие: |
|
|
| Става въпрос за управлението на самия хидрофор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naasko Опитен потребител

Регистриран на: 22 Май 2004 Мнения: 119
|
Пуснато на: Пон Ное 02, 2009 18:16 Заглавие: |
|
|
| Няма ли да по лесно за цялото семеиство да използваш голям резервоар с поплавак, който да ти снабдява цялата къша с вода и като му спадне нивото просто да се долива |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_mezdra Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2007 Мнения: 154 Местожителство: Мездра
|
Пуснато на: Пон Ное 02, 2009 19:34 Заглавие: |
|
|
За целта може да се използва само един контактен манометър- свързва се към водопровода .
При отваряне на чешмата налягането пада и манометъра включва помпата, при затваряне на чешмата/ вентила на пералнята/ помпата продължава да работи докато налягането се вдигне и манометъра изключи помпата.
Ако нещо не е ясно търсете специалист! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Ное 02, 2009 19:39 Заглавие: |
|
|
Темата е била актуална преди около десетина дена.
При което решението за самата питаща е взето.
Трябва ли да се почва някаква дискусия пак, само защото някой е решил да се изкаже? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|