| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Пон Окт 12, 2009 13:03 Заглавие: |
|
|
Е нали за това е думата-боклуци,ама не съвсем еднакви Има на едно място и по 30-35 лева,ама никой не ги иска... _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
exposeexpose Нов потребител

Регистриран на: 08 Апр 2009 Мнения: 7 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 21, 2009 6:17 Заглавие: |
|
|
| Ако не работи само една мащинка - провери кабелите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
malderman Нов потребител

Регистриран на: 24 Ное 2008 Мнения: 24 Местожителство: maina town
|
Пуснато на: Пет Окт 23, 2009 20:41 Заглавие: централно |
|
|
| Приятелчо,вземи се стегни и си направи колата.Времето за отключване и заключване е 0,7сек.зададено е от блока на алармата.там не пипай нищо.пробвай си машинките,ако са здрави.ВЪРЖИ СИ НОВ МОДУЛ.НИЩО ПОВЕЧЕ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
exposeexpose Нов потребител

Регистриран на: 08 Апр 2009 Мнения: 7 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|