 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Kirilpm Нов потребител

Регистриран на: 24 Окт 2009 Мнения: 13 Местожителство: Pomorie
|
Пуснато на: Нед Окт 25, 2009 22:22 Заглавие: |
|
|
Е все пак не е толкова малко.Копче от захранване на бойлер е.Не искри когато изключвам намотката и не топли.Къде мога да издиря такова релe,вероятно е с 4/6 крачета? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пон Окт 26, 2009 10:04 Заглавие: |
|
|
| Питай по магазините за "ключ Рига" - не знам дали ги има все още... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kirilpm Нов потребител

Регистриран на: 24 Окт 2009 Мнения: 13 Местожителство: Pomorie
|
Пуснато на: Пон Окт 26, 2009 11:40 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за съвета ще потърся. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|