| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 20:54 Заглавие: JVC-вход сервиз |
|
|
колеги тв е JVC AV-K21-TR2 SHASSIS:CKF0708-CH2-1 PROCESOR:M37212M8-050SP.как се влиза в сервизен режим.помогнете и със схема.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 20:57 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan, стандартния подход "Picture mode" и "Display" заедно от оригиналния пулт не помага ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 21:08 Заглавие: |
|
|
RC не съм го мъчил никак.беше се скапал еепром-а с новия дъмп зеленее и искам да го балансирам.утре ще пробвам.благодаря  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 21:29 Заглавие: |
|
|
Пробвай с този дъмп , може да пасне без регулировки.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 21:39 Заглавие: |
|
|
GOSHO ще пробвам .благодаря  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Мар 18, 2005 22:47 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | bai_tishan, стандартния подход "Picture mode" и "Display" заедно от оригиналния пулт не помага ли? |
Потвърждавам, че на този модел се влиза в сервиз с едновременно натискане на DISPLAY и PICTURE MODE от дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:29 Заглавие: |
|
|
GOSHO дъмпа ти е добър.бутнах само малко AGC и H-POS.благодаря на всички колеги за помоща.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|