 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
apxu Опитен потребител


Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 186 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 27, 2009 19:07 Заглавие: |
|
|
tropper Ти как си обясняваш управлението на тази схема. По точно става дума за обратните връзки. _________________ 70% от потребителите използват 30% от възможностите на техниката,а останалите 30% използват 70% от възможностите на същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 28, 2009 9:58 Заглавие: |
|
|
Резисотрът Rs2 се използва за ОВ по изходен ток, Rs1 - за входен ток.
Принципно около входа CS1 би трябвало да има sin2 (синус квадтрат) корекция, каквато имат всички PFC-управления. Или е изпусната в чертежа или не е съвсем истинско PFC (т.е. с висок фактор на мощност).
Но принипно консумацията на светодиодите едва ли ще е повече от няколко Вата, така че PFC с много висок фактор на мощност не е и необходимо. _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|