 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jayka256 Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2009 Мнения: 27 Местожителство: haskovo
|
Пуснато на: Сря Окт 28, 2009 8:33 Заглавие: |
|
|
ясно .на изхода трябва да има синусоида. предложих схемата на дипломния ми ръководител и той я отхвърли поради същата причина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_mezdra Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2007 Мнения: 154 Местожителство: Мездра
|
Пуснато на: Сря Окт 28, 2009 9:30 Заглавие: |
|
|
За помпите за парно не е необходима чиста синусоида за да работят.
инверторите които се продават / ups/ изкарват правоъгълно напрежение.Помпата променя звука но работи добре. Предполага се че времето за работа е около три часа на акумулатор така че трябва и зарядно.
Имаше схема на трансфертер 12-220 в един брой на "Радио, телевизия електроника " от преди 15г. с транзистори но сега не мога да я открия - изх. сигнал наподобяваше синусоида |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|