| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Ное 03, 2009 22:46 Заглавие: |
|
|
Не така!!! Обикаляш по намотките и свързваш начало-край, начало- край и така докато свършат! За изводи за захранване, ще ти останат- началото на първата, и края на последната. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Вто Ное 03, 2009 22:53 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | | Обикаляш по намотките и свързваш начало-край, начало- край |
Не ще,и аз мислех че е така ама не е! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Ное 03, 2009 22:53 Заглавие: |
|
|
Това е вярна картинка. И намотките, така както си ги дал, трябва физически да отговарят на разположението вътре в двигателя .
Последното го написах, защото не разбрах как така обръщаш намотки, начала-краища и какво разбираш под това  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Вто Ное 03, 2009 23:05 Заглавие: |
|
|
Разбрах,утре ще ги навържа да видим какво ще излезе .Благодаря за съдействието! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Ное 04, 2009 0:05 Заглавие: |
|
|
Освен да се завърти с "почти" 1500об/мин друго не виждам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|