| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 19:12 Заглавие: Сервизен режим на LG -29FB51 |
|
|
Моля, ако някой знае как се влиза в сервизен режим на LG - RZ-29FB51RX или RE - 29FB51 нека сподели.Предварително благодаря!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 21:16 Заглавие: |
|
|
| OK от TV и DU натиснати заедно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 23:14 Заглавие: |
|
|
| Не става , вече пробвах.Може би е друг начина за влизане в сервизен режим.Ако някой друг има идеи, моля да го сподели.Предварително Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 13:56 Заглавие: |
|
|
| Ако може дай информация за интегралните схеми,или шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 8:57 Заглавие: |
|
|
Шасито е МС-036А,но нямам нищо за него. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:14 Заглавие: |
|
|
| ок+ок, но задържаш за 10с |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:24 Заглавие: |
|
|
опитай с:
power of
червен бутон
зелен
жълт
син
ok
power on
това е за шаси МС022А _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:21 Заглавие: |
|
|
В сервизното влизането е със сервизен пулт - SVC бутон  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 18:26 Заглавие: |
|
|
Ак кажеш и от къде да взема сервизен пулт  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 19:41 Заглавие: |
|
|
| Като си обърнеш гърба на гаранционната карта ще видиш изписани сервизи там има такъв пулт и какво става с това LG търси се вход в сервиз по всички форуми от регистрирани и гости Поне сподели проблема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|