| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velinski Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2006 Мнения: 89 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 08, 2009 17:22 Заглавие: Търся PSU и 4Mb RAM платка за HP LaserJet IIIP |
|
|
Или търся цял неработещ принтер с работещо захранване
Малко уточнение - търся захранване за принтер LaserJet IIIp, че почнах да получавам оферти за компютърни захранвания  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пон Ное 09, 2009 8:11 Заглавие: |
|
|
Преди година, две разглобих един такъв поради липса на касета. Работеше си. За захранването не се сещам къде е, но паметта се мота някъде по кашоните и голямо търсене ще падне. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velinski Активен потребител

Регистриран на: 23 Юли 2006 Мнения: 89 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Ное 09, 2009 10:23 Заглавие: |
|
|
| Ако намериш някаква карантия останала съм насреща. Основно търся захранване и памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|