| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lsabg Опитен потребител

Регистриран на: 30 Ное 2002 Мнения: 155 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 0:48 Заглавие: DVD Lenco-Не чете оригинални DVD |
|
|
Колеги,това е чисто ново DVD модел DVD-508H и чете всичко друго , но не и оригинални DVD,а с пиратските се справя отлично.Никъде не открих информация или дъмп за него,а и не ми прилича на никое от тези,които съм виждал. Някой има ли идея как може да се оправи?
П.С При поставяне на оригинално ДВД не разпознава , че има диск |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 13:34 Заглавие: |
|
|
| Да не е внос? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:07 Заглавие: |
|
|
а моят PHILIPS чете асмо оригинални.не мога да го накарам да чете презаписан.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:26 Заглавие: |
|
|
Смени ли оптиката  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:31 Заглавие: |
|
|
REMZмене ли питаш или колегата  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 16:48 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | REMZмене ли питаш или колегата  |
lsabgПитах
bai_tishan на твоето DVD пише ли че чете DVD-R/DVD+R |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lsabg Опитен потребител

Регистриран на: 30 Ное 2002 Мнения: 155 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 18:42 Заглавие: |
|
|
| Купено е от Метро - Германия и не е използвано,защото не може да познае като носител,нито техните,нито нашите оригинални DVD.Оптика не съм сменял,а в книжката и по него не пише какви стандарти поддържа.В някаква спецификация за него в интернет го дават , че не чете DVD+R,но точно с такъв записан диск върви без проблем . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 18:59 Заглавие: |
|
|
Това DVD ми прелича на NEO DVD-HT335.Имал съм такъв проблем с тези DVD-та,предполагам че е от оптиката
Малко инфо:
Оприка:KHM-280
Декодер:MTK1379
Чипсет:MT1379GE |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 20:09 Заглавие: |
|
|
| Виж някъде как да смениш региона.Може и да се оправи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lsabg Опитен потребител

Регистриран на: 30 Ное 2002 Мнения: 155 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 22:48 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за вниманието.По параметри и външен вид много прилича на Нео-то,в понеделник ше видя дали и съдържанието съвпада. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|