| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
peco Нов потребител

Регистриран на: 20 Мар 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 18:48 Заглавие: Въпрос за Samsung CK 5373 T |
|
|
| От известно време телевизора започна да ми прави следния номер:при изключване от захранването и след това при следващо пускане усилването отива на 200 и повече,при положение ,че степените са 100!!!!!!!!!!Някакви идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 18:59 Заглавие: |
|
|
Колега сменяй паметта. Гарантирам ти 100% че е от нея. Тръгва и с празна , но трябва да направиш корекции в сервизен режим. Но задължително да е нова!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
peco Нов потребител

Регистриран на: 20 Мар 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 19:28 Заглавие: |
|
|
| Мерси!!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 8:49 Заглавие: |
|
|
| Колежката вярно каза,паметта е но задължително си провери и захранването как се държи на ст.бай тъй като в повечето случаи и то обикновенно излиза от режим и ако при спрян тв. е повече от 143в. замени дросела и кондензатора,защото скоро ще ти го върнат отново. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|