| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
b.todorov Активен потребител

Регистриран на: 15 Мар 2005 Мнения: 63
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:22 Заглавие: Проблем с NEO |
|
|
| Как да вляза в сервизен режим.Имам оригинално дистанционно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:24 Заглавие: |
|
|
Какъв е модела , шасито.... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
b.todorov Активен потребител

Регистриран на: 15 Мар 2005 Мнения: 63
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:44 Заглавие: Re: Проблем с NEO |
|
|
| b.todorov написа: | | Как да вляза в сервизен режим.Имам оригинално дистанционно. | Шасито е 40 -TV2K |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:46 Заглавие: |
|
|
| отварящ ду има скрит бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:47 Заглавие: |
|
|
b.todorov, в оригиналното дистанционно има два скрити бутона.
Единия е сервиз, другия -Demo. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:50 Заглавие: |
|
|
Потърси скрит бутон на пулта . _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
b.todorov Активен потребител

Регистриран на: 15 Мар 2005 Мнения: 63
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:28 Заглавие: Re: Проблем с NEO |
|
|
| ЩЕ пробвам предполагам,че от там мога да разпъна долният край на картината. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|