| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 17:02 Заглавие: Blaupunkt-CAR300- 1 въпрос |
|
|
Колеги, Blaupunkta е на OPEL ASTRA ,знам кода,при включване изписва SAFE не мота да го накарам да ми разреши да въвеждам код.
Пробвах със съветите които давахте на Дима -не става.А и още нещо- касетофона си е в колата тъй като няма дисплей. Пускам го да стои включен ама изключва сам- даите идея?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 17:06 Заглавие: |
|
|
контактния ключ на колата да е в позиция на контакт натискаш AS задържаш го и тогава включваш радиото от пусковия бутон и държиш AS около 7 секунди трябва да ти изписукат тонколоните и да ти изпише 1000 ако не се лъжа и отстрани колко кода може да вкараш _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 17:41 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега, касетофона разреши вкарване ама клиента ми е дал
грешен код. Серията е GM със ВР -то може ли да се сметне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:07 Заглавие: |
|
|
не _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:13 Заглавие: |
|
|
Колега касетофона работи. Благодаря ти.Справихме се някак!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ЗА ФАНИ Гост
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:32 Заглавие: |
|
|
| FANI SIRAKOVA написа: | Колега касетофона работи. Благодаря ти.Справихме се някак!  |
ФАНИ ами я сподели как така се "СПРАВИХТЕ НЯКАК"????? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:35 Заглавие: |
|
|
Ами ако ви кажа може да обидя някой а не бих искала!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|