| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
AA Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 730 Местожителство: ВеликоТърново
|
Пуснато на: Пон Ное 30, 2009 22:01 Заглавие: |
|
|
| Моята идея беше не да правя кодер и декодер а да управлявам с дистанционното управление сателитния приемник който е в съседната стая.Ако ще правиш самостоятелно кодер и декодер вероятно е добре да се заимства заложения в X-10 протокола начин на предаване на информация - предаване на информацията във времето около пресичането на нулата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Ное 30, 2009 22:44 Заглавие: |
|
|
Твоята идея мислех да я права но с 2 модула на 433MHz предавател и приемник.. Но го направих с оптика  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Пет Дек 04, 2009 1:40 Заглавие: |
|
|
в младконструктор някога имаше схема за пренос на говор мисля по този начин _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Дек 04, 2009 1:45 Заглавие: |
|
|
Да аз съм я правил тя беше на 27мхз до колкото помня и с 2 торойда се разделяше приемника и предавателя.. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|