| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Потребител - любител Гост
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:11 Заглавие: НЕО 25'' |
|
|
Ако може някой да ми даде яснота за тия уж плоски кинескопи.
Значи ТВ-то е НЕО 25", но картинката в двата края на кинскопа се деформира и това е!
Дали телевизора е дфектен или е нормално |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 20:45 Заглавие: |
|
|
в най близкия гаранционен сервиз ще го оправят не е от кинескопа. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 22:08 Заглавие: |
|
|
Кои два края И от кога е така  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Любител Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 19:34 Заглавие: |
|
|
| От ляво и дясно и си е така от нов (тоест от 3 седмици) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|