| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 22:45 Заглавие: Samsung CK5341T губи настройка при промяна на каналите |
|
|
Samsung CK5341T/процесор SIM-135-2/видео TDA8362B
губи настрйка при промяна на каналите...,при автоматична не спира на ибраният канал.Дори и при финна настройак след настрока ту бяга ,ту спира..Дегектни и сменени 7812-дава10V,сменен транзистора а +8V............ и нищо.
P.S.da znaete няма настройки от рода na МЧУ,АFT i t.n..
Kojtomove da pomogne...
Филипов Edit: Следващата тема с подобно заглавие няма да я редактирам.  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 22:58 Заглавие: Re: момци ,помагайте.. |
|
|
| vlad_o написа: |
P.S.da znaete няма настройки от рода na МЧУ,АFT i t.n..
Kojtomove da pomogne... |
Има.До 8362 имаш само един филтър на 38.9.ТОЙ Е.
Успех _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 23:03 Заглавие: |
|
|
каза BOIKO:
| Цитат: | | Има.До 8362 имаш само един филтър на 38.9.ТОЙ Е. | Не съм много съгласен,избягвам да въртя филтри....но ,ще опитам.
До утре _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 23:12 Заглавие: |
|
|
колега аз си решавам проблема така:
откачам AFT-то на 8362 и е готово може да не е най -доброто ама действа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 23:37 Заглавие: |
|
|
за Фани..
| Цитат: | колега аз си решавам проблема така:
откачам AFT-то на 8362 и е готово може да не е най -доброто ама действа |
Нищо ново по подобен пробленм,решавали сме ги...За ме тук ми се гиби теория и практика....Абе ще го преборим.. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 23:37 Заглавие: |
|
|
Там в тоя филтър е ключа за бараката ама само с врътване дали ще стане защото ако вътре кондензаточето си мени капацитета то отиде коня в ряката......Все пак врътни го и аз с въртене почвам. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 23:53 Заглавие: |
|
|
Не разбира те ли?
Не нормално греене и на 7812 и на стаб за +8V.
гори пръстите ....но бачка
Има нещо гнило в Дания........
Чакам акъл(съвет)>>>> _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 8:46 Заглавие: |
|
|
Колега сега като гледам схемата стигам до убеждението че ти е дефекнта 8362 защото и двете напрежения влизат в нея.Това 8в идва от захранването от Q806 и според тебе той грее много а 12в идват от ТХО и там си сменил 7812 но и той грее.Така че смени и схемата. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 13:57 Заглавие: |
|
|
Малко са ми по сменили заглавието ,но нищо...Беше малко нервен клиент, та за това беше този вой
Оказа се ,че ПАВ филтъра не е в ред.Всичко си дойде на мястото,
с изключение на греенето.Ако ми го върнат ще сменям и 8362.
Благодаря на всички  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|