| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikolai_nikolov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Дек 2007 Мнения: 365 Местожителство: гр.Русе
|
Пуснато на: Съб Дек 12, 2009 17:50 Заглавие: |
|
|
| Възможно е въпреки,че излизат от едната страна тези 3 кабела да не са от една намотка.Мери наред всичките кабели помежду им.Визуално ми се струва(като гледам снимките),че различните изводи не са с еднакво сечение.Предполага се,че по-тънките са за първичната. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bojilkov Нов потребител

Регистриран на: 06 Окт 2009 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Дек 12, 2009 18:43 Заглавие: Първична/вторична на траф. |
|
|
| Измервате съпротивлението между №1 и №3 и №3 и №4 .Възможно е да има прекъсване на една от двете намотки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Съб Дек 12, 2009 19:08 Заглавие: |
|
|
Относно обхвата съм включил на 200к - там ли трябва  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 12, 2009 19:19 Заглавие: |
|
|
| Този траф няма намотка над 200 ома ,да не кажа 20 . Тури уреда на този обхват и почвай да мериш по метода всяка със всяка. Вторичните не би трябвало да са над 1 ом . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|