| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tzanko Todorov Активен потребител

Регистриран на: 16 Дек 2004 Мнения: 75
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 0:37 Заглавие: |
|
|
| AV OUT.Нали взимаш сигнал от двд-то към TV. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 0:55 Заглавие: |
|
|
| Стига глупости! AV OUT e ИЗХОД на телевизора! За да гледаш нещо то трябва да ВЛЕЗЕ в телевизора, а влизането става през ВХОДА (AV IN). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sonia85 Нов потребител

Регистриран на: 16 Дек 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 1:00 Заглавие: |
|
|
Стана!
Благодаря,радвам се ,че ви има!
Лека нощ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 8:19 Заглавие: |
|
|
| ststefanov, чети повече и по-кротко! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 9:47 Заглавие: |
|
|
RC, прав си!
Явно ми е било време за спане.
Извинявам се на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|