 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 16:50 Заглавие: |
|
|
ЧАК днес намерих време да се занимава с тоя контролер.Обече го а.рах повече.От недоглеждане на пин 1 подадох +15V вместо ресет.Та въпроса ми дали има шанс да е оцелял? _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 17:15 Заглавие: |
|
|
| ИванВас написа: | | ....на пин 1 подадох +15V вместо ресет.Та ... | Пиши го бегАл. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 17, 2009 21:11 Заглавие: |
|
|
Тотално ли е заминал или само няма да мога да го чета и пиша? _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|