| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 9:23 Заглавие: SABA шаси ikc2-5v |
|
|
Колеги процесора е ТМР47С834N-R021 не настройва програмите. "Имитира" търсене, но нищо! Възможно ли е да е заключен самият процесор, пробвах със друг и при вторият всичко е нормално . Със неговият си управлява всички останали функции. Даите съвет! Моля!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 9:30 Заглавие: |
|
|
Колежке как да го разбирам това че с втория всичко е нормално ???С него можеш ли да избираш програмите и да ги запаметиш ?? _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 9:40 Заглавие: |
|
|
Колега телевизора със втория процесор намира програма и я запаметява нормално.Аз първо си мислех ,че е от тунера и го въртех със друг и чак след това ми хрумна за процесор. Мисля ,че трябва
да има начин за влизане в сервизен режим или "HOTEL MODE" но не съм сигурна затова и питам! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:06 Заглавие: |
|
|
Щом започва да търси значи не е в хотелски режим.По скоро настройка в сервиз.
Не става ли по стандартя начин със синия бутон за телетекста ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:11 Заглавие: |
|
|
След като се включва функциятя зя търсене значи не е заключен най вероятно е повреден !Трябваше да провериш стария дали ти управлява варикапното н-е за да си сигурна че проблема е в него , но след като се е оправил значи е той. По някога и от скрити лоши спойки е възможно това  _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:46 Заглавие: |
|
|
Колеги телевизора си е мой и не е в работещо състояние.Когато е идвал такъв модел съм пробвала горе описаното. Във момента си е със неработещият процесор слизам до сервиза да го пробвам във сервизен режим как стоят нещата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:24 Заглавие: |
|
|
| Колеги не става със синия бутон явно има разлика в шаситата.Аз погледнах в сервизните по този начин се влиза при шаси ТХ-92 а моето е по старото.Ако някой има този процесор или друг , който да става и му е в излишък да каже "цена". Но да знае че задължително трябва е стерео .Аз имам моно всичко друго управлява ,но не и звука! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 12:22 Заглавие: |
|
|
Това което можах да намеря е следното:
Изключваш телевизора от дистанционото.
Изключваш от мрежовия бутон и чакаш да изгасне светодиода.
Натискаш бутон VT / според мен е синия но така пише /
Включваш от мрежовия бутон и чакаш с натиснат VT докъто излезне от st.by
Отново натискаш VT.
Друго не открих............ _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 13:01 Заглавие: |
|
|
| Здравей!Опитай със изкл.от мр.ключ след което задържаш отпред Р- и VOL- и тогава включваш.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 13:32 Заглавие: |
|
|
Колеги и по двата начина съм пробвала- не става! Каквато информация съм имала за SABA, NORMENDE ,TELEFUNKEN съм опитвала- ама напразно!
Затова и попитах, да не би да има нещо заучено! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|