| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 19:44 Заглавие: Трябва ми дъмп за Thomson |
|
|
| Kолеги , Thomsоnа e модел 20MG10C а процесора е ТМР47С1637N-RA37 a паметта 24WC04 телевизора не регулира звука всичко друго е в норми. Имам информация за RA34 и RA44 със едната не спира на програмите при търсене ,но регулира нормално звука а със другата изписва система EURO и въобще не намира нормална картина но и тя регулира звука.Ако имате информация помогнете ! Предварително ви Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 20:00 Заглавие: |
|
|
Колеги извинявайте че ви ангажирах със това.ТВ-то е готово.Направих си корекции във сервизен режим!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 20:55 Заглавие: |
|
|
Е вече можеш да почваш Шарпа  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|