| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 18:44 Заглавие: TV VESTEL mod:CTV-3771 неиэбира програмите от хипербанда? |
|
|
Колеги молиа помогнете! Проблема е следниа! телевизора избира всички програми освен тези на хипербант обхвата!Шасито е 11АК20SE-2 а тунера е ТECC2949VG28B и е сменен със нов! Презаписах паметта но и това непомогна проблема остана!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 18:50 Заглавие: |
|
|
Мисля ,че този тунер е на Samsung ако не се лъжа , а до сега не е ли имал хипербанд тунер .Напиши по подробно!!! _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 18:58 Заглавие: Re: TV VESTEL mod:CTV-3771 неиэбира програмите от хипербанда |
|
|
| antey_tv2000 написа: | Колеги молиа помогнете! Проблема е следниа! телевизора избира всички програми освен тези на хипербант обхвата!Шасито е 11АК20SE-2 а тунера е ТECC2949VG28B и е сменен със нов! Презаписах паметта но и това непомогна проблема остана!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  | Преди това е имал всичи обьвати и изжеднъж е изчезнал хипера а тунера е на SAMSUNG! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 20:46 Заглавие: |
|
|
Ако тунера не се управлява по шини , виж как са напраженията. При Samsung захранван с ниско напражение или ниско напражение на съответния обхват изчезва хипербанда. Може и да остава някакво напражение на обхват на който не трябва да има в този момент такова. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 7:26 Заглавие: |
|
|
Освен това,което е препоръчал Noel
провери и R822,R823,DZ810,C822, които правят 33Волта,а също тако и Q505 и около него.Мисля,че схемата я има във файлообменника. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 9:05 Заглавие: |
|
|
До колко волта достига варикапното напрежение на Н-банд?5-те волта на извода на обхвата как са?Малко е трудно така да се гадае.
На другите обхвати до колко волта достига варикапното? Дай повече инфо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 12:39 Заглавие: |
|
|
| Влез във сервизно меню и провери дали има избор на тунер.Да не би да не е избран правилно.Скоро имах подобен проблем .Изглежда от някакво проискряване в кинескопа се шашка паметта и се променят някои настройки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Мар 24, 2005 19:02 Заглавие: |
|
|
КОЛЕГИ БЛАГОДАРЯ на всички за съдеиствието !оказасе дефектен ценера на 33v д810!или по-точно в маистора че негледа! още веднъш БЛАГОДАРИЯ ! закрижам темата!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|