 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rajcho_m Нов потребител

Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 41 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Пет Яну 01, 2010 20:57 Заглавие: търся повреден UNIGOR 6E |
|
|
Търся повреден UNIGOR 6E със здрава
измервателна системка .
За връзка :
телф: 042 / 23-24-07
e-mail : [email protected]
забележка : след rajcho _ чертичката е долна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Яну 03, 2010 20:48 Заглавие: |
|
|
Здравей.Имам UNIGOR 6eP , ако те интересува, пиши. Работеше до последно, но след като си взех първия цифров, така си стои. Няма само заден капак.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tufekciev Нов потребител

Регистриран на: 08 Яну 2010 Мнения: 1 Местожителство: Stokholm
|
Пуснато на: Пет Яну 08, 2010 4:09 Заглавие: |
|
|
lusi blazev, Jas sum nov tuka na mene me interesira tvojo unigor 6
email
[email protected]
pozdran Nake |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|