 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пет Дек 11, 2009 11:12 Заглавие: Търся да купя траф за инвертор HYUNDAI шаси 17MB22-2 |
|
|
| Здравейте. Инвертора е със седем трафа. Средният искри и мирише на озон (вижда се и къде преискрява), но е с една намотка повече от останалите 6 бр. Номенклатурата на трафа е 2874013000 D, а на инвертора e CLT-TFV511. В тази буква D е различното от останалите. Ако не намеря траф бих купил и цял инвертор. Ако някой има за продаване да пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Сря Яну 06, 2010 22:42 Заглавие: Траф |
|
|
Готово   . Вече не търся траф и инвертор. Никъде нищо не открих, дори за доставка. Проблема го реших като купих два трафа от АСВО 4003L и 4013L. Стана още с 4013 като изрязох отвор над първичната(без да троша тороида) развих оригинално както беше навит и на негово място навих двете намотки както си бяха по брой и дебелина с оригиналния. След три часа обикаляне и тръгване само за по секунда тамън го бях отписал и забелязах, че двете вторични високоволтови на оригиналния са навити противоположно. След като размених посоката на едната, телевизора заспа. Работи вече 2 часа и н.п. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|