| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 15:16 Заглавие: търся TDA7261 |
|
|
25W mono amplifier with MUTE/ST-BY . Огледах тук там не се предлага ,а е от DVD за FRONT/CENTER . Ако някой има или знае къде може да се купи под 20 лева пишете ! Благодаря !
ПП Пулсатор ги дават на 32 лева ,ама това DVD златно ще стане ! То платката така е нагоряла ,че ще взема да му присадя някое стъпалце за 5-6 лева и толкоз ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 15:38 Заглавие: |
|
|
| Поразгледай TDA7264. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 16:11 Заглавие: |
|
|
Имам на склад.Драснал съм ти цена на лични... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 17:42 Заглавие: |
|
|
| Благодаря и на двамата !Странно TDA7264 са 2 стъпала пък е 6 лева ,даже и изводите съвпадат ,май ще взема да туря една такава. Благодаря още веднъж ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|