 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Пет Яну 08, 2010 20:50 Заглавие: |
|
|
Зависи колко е читаво захранването от компютър. До скороимах едно ТДА с подобни параметри, което дрънкаше с едно JNC, но с времето на захранването почна да му сработва защитата, а за да тръгне на ново, иска да му прекъснеш 220-те волта, образно казано. Малко неудобна работа. Така че трафа си е чиста работа, пъй ако тепърва ще го търсип, си го подбери да е с подходящо напражение на вторичната... _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pachanga1 Нов потребител

Регистриран на: 08 Сеп 2007 Мнения: 14
|
Пуснато на: Съб Яну 09, 2010 12:10 Заглавие: |
|
|
Да наистина не се бях сетил за това за защитата наистина не е мнпго практично,но няма ли начин да се избегне този проблем  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|