 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Яну 16, 2010 12:45 Заглавие: Подарявам сателитен приемник ПОДАРЕНО !!! |
|
|
Приемника е само за свободните канали. В момента дава само индикация, че се включва, не приема команди.Взел съм му гумените крачета отдолу. Друго нищо не е пипано.
Подарявам го, защото ми е мостра и не е правилно да му търся цена.
Изпращане /евентуално/- само със Спиди, щото са ми най-близо.
[/b]
Последната промяна е направена от Tihich на Съб Яну 16, 2010 16:21; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
migcom Активен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2007 Мнения: 86 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Съб Яну 16, 2010 15:08 Заглавие: |
|
|
| Погледнете в лични съобщения |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|