| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 14:22 Заглавие: КАК ДА ПУСНА ЗВУК НА СЕКАМ НА BЕKO ШАСИ 10.3 |
|
|
| ВЪТРЕ В МЧУ ИМА СФЕ НА 6.5 НО ОТ МЕНЮТО НЕ СТАВА НИЩО ИМА САМО ПАЛ,ОТ СЕРЖИЗЕН РЕЖИМ КАК МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ИЛИ С ПРИСТАВКА.с ПРИСТАВКА СТАВА НО ШУМИ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 14:25 Заглавие: |
|
|
| паф смени ли |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 15:13 Заглавие: |
|
|
| Колега, я си задай правилно въпроса! Помисли си между СЕКАМ и ЗВУК каква беше разликата а? Имаш ли звук на ПАЛ ще имаш и на СЕКАМ! Извинявай ,ЧЕ аз се намесвам като се има предвид , че при най -добрия случай си ми батко! Даи повече инфо. за модела. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 8:11 Заглавие: |
|
|
влез в сервизен режим и търси BG-DK _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 9:59 Заглавие: |
|
|
| Колега ако имаш полот 1690 пробваи със (-) на контраста .След като влезнеш в сервизен режимси направи корекциите.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
АЗ Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 24, 2005 10:31 Заглавие: |
|
|
Абе шефе!Правиш ли разлика между системи за звук, и системи за цвят?
Хайде да зададем въпроса по друг начин, като за теб:
Секам система за звук или за цвят е? Тогава Б/Г и Д/К какво е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Мар 24, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
Много хора го ползват така по инерция.Разбира се че тук се говори за различни неща.Но тук става ясно за какво става дума.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 14:45 Заглавие: |
|
|
| абе колеги щом става въпрос за звук естествено че е за звука няма нищо общо с системите за цвят това просто е грешка при писането в телевизора в настройките излиза само B/G и нямя звук на 6.5,но вече го направих с приставка.Исках да знам дали не може да се направи без приставка затова питах.С първата приставка не стана и шумеше от самата приставка сложих друга и работи но си мисля че би трябвало да се отключи от сервизното меню.Благодаря на всички |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 14:54 Заглавие: |
|
|
Не може да се говори "за звук на SEKAM " от човек който ремонтира телевизори.Ако беше клиент,разбираемо...Колегата ,да не се обижда. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|