| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 13:46 Заглавие: колеги два въпроса набързо |
|
|
схема за philips28gr9772/33b и влизане в сервизен режим на universum ft7120. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 13:57 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата
успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 13:58 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви схемата,но по принцип я има навсякъде,това е шаси G110. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|