| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Чет Фев 04, 2010 20:45 Заглавие: |
|
|
Облей се с мощно инфрачервено излъчване. Ще те скрие.
Ама пак да попитам, като съм си тъпо парче. За какво ви е цялата тази олигофрения??? _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Фев 04, 2010 20:55 Заглавие: |
|
|
| Vaklin написа: | | Облей се с мощно инфра....... | Но доколкото знам трябва да е с някаква честота на трептене да не е постоянно излъчването. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
akan Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2006 Мнения: 139 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Фев 04, 2010 21:02 Заглавие: Заглушител |
|
|
Ето едно много хубаво според мен форумче, където са дадени методи за заглушаване на всякякви устройства. Та било и камери. Само дето е на Руски език и трябва първо да се регистрираш.
http://vrtp.ru |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Чет Фев 04, 2010 22:14 Заглавие: |
|
|
Ми ще експериментира бе. Като видни, че е трудно и ще разбере, че да се криеш само натоварва психиката. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|