| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 8:32 Заглавие: |
|
|
Чудесна постановка и мога да потвърдя че няма проблеми при пренос на сигнал,добре е изхода да се натовари с 250-500ома. в конкретния случай. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 10:12 Заглавие: |
|
|
Имаше такива трафове, капсоловани и зелени, в метална кутийка. Имат извод "земя". Даже при мен имам един. По рано по време на БТК съм ги срещал много. Мисля,че за тях става дума. _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 10:50 Заглавие: |
|
|
| Да, точно тях имам в предвид. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 11:43 Заглавие: |
|
|
Имам само един. Мога да го сложа преди първия репартитор. А ще ми трябват още три за всяка уредба. _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 16:14 Заглавие: |
|
|
| Само с един няма да стане - работят само по двойки - от двете страни на линията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 16:46 Заглавие: |
|
|
Знам, знам. С това разполагам. _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 21:51 Заглавие: |
|
|
| В междуградски репартитор трябва да има реглети със симетриращи трансформатори. Помоли колегите да ти дадат или да прекарат линията ти през тях. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 06, 2010 21:59 Заглавие: |
|
|
Ще ги попитам. Но последния път като влизах, бяха изкормили дори осветителните тела от тавана. Вандалщината и наглостта на новите собственици нямаше граници.
А-29 ги хвърляха от третия етаж по камионите.  _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Фев 10, 2010 18:57 Заглавие: |
|
|
Малко развитие по темата. Трафчета не можах да намеря. Утре ще мерим ЧХ на канала до най-отдалеченото село. Ще го коригираме.
Да видим тогава дали пак ще възбуждат стъпалата. Брума понамаля.
Общо взето поносим е. Долавя се като има реч, но ако не си долепен до радиото не можеш разбра, че има.
Та така.  _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Фев 11, 2010 11:02 Заглавие: |
|
|
Сетих се нещо но не знам дали ще е удачно, да прекараш сигнала през балансен смесител. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|