 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lenko71 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2009 Мнения: 302 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Фев 08, 2010 8:49 Заглавие: |
|
|
| Виж атача! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
penkeler Опитен потребител

Регистриран на: 12 Ное 2006 Мнения: 338 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Фев 08, 2010 10:51 Заглавие: |
|
|
| Това което търсиш е тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
volvopower Нов потребител

Регистриран на: 07 Фев 2010 Мнения: 6 Местожителство: stz
|
Пуснато на: Пон Фев 08, 2010 13:20 Заглавие: Мигащ трети стоп как? |
|
|
Благодаря много за помоща, надявам се да се справя със схемата.Когато я осъществя ще направя клипче с ефекта които се е получил. Още веднъж благодаря на penkeler за оказаната помощ.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
termin_6 Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010 Мнения: 341 Местожителство: Райково
|
Пуснато на: Пон Фев 08, 2010 13:31 Заглавие: |
|
|
Eто ти една проста идея от мен.Тя е добра,според мен,по 2 причини:1:не искаш да се задълбочаваш в дебрите на електрониката.2:евтин вариант.
Вържи си на третия стоп,едно реле за мигачи,например руско(около 5лв) и така,щом натиснеш спирачката,третия стоп ще мига.Неприятен ефект,може да е,че ще мига по-бързо,защото тези релета се влияят от товара(предназначени са за 2 х 21w лампи).Ако не ти хареса,можеш да го отвориш и да сменяш времезадаващия ел.кондензатор,с цел да промениш честотата на превключване на релето.
31-маса , 49-вход(+) ,49а-изход(+). _________________ Когато човек иска да направи нещо намира начин, когато не иска намира причина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|