| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RM Опитен потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2008 Мнения: 680
|
Пуснато на: Пон Фев 15, 2010 23:29 Заглавие: |
|
|
Значи до колкото разбирам, искаш:
1. ~220->90V-.
2.При отпадане на ~220V от 12V акумулатор да се преобразува DC-DC 90V демек непрекъсваемо 90V право напрежение с 3 А ток.
И ползваш тези 90V право с DC-DC на 12V към твойте си джаджий , камери там .... Мисля че захранването трябва да е право пропорционално на оборудването което захранва, иначе не е никак добре Да се проектира и изчисли , импулсно захранване е различно от това да се домърляви някоя схема свалена от нета . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Фев 15, 2010 23:34 Заглавие: |
|
|
| RM написа: | ...... Да се проектира и изчисли , импулсно захранване е различно от това да се домърляви някоя схема свалена от нета . |
Това се оценява от клиента , но по-късно - като му писне да се занимава с боклуци .
Освен това по магистралите не е добре да се пуска постоянно напрежение ( 90-те волта ) , добре е да е променливо ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Фев 15, 2010 23:56 Заглавие: |
|
|
За променливото съм напълно съгласен с теб! Но малко хора са на това мнение. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nkkalfa Нов потребител

Регистриран на: 13 Фев 2010 Мнения: 13 Местожителство: kostinbrod
|
Пуснато на: Сря Фев 17, 2010 21:18 Заглавие: |
|
|
| DJ69VN написа: | | За променливото.... |
Ок.
Чакам предложения,ако има. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TIReX Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2004 Мнения: 850 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 17, 2010 23:21 Заглавие: |
|
|
от 24В нестава ли, че последно брахме ядове с решението от 12В
за 300Вата/90В изход тока стига до към 35А при 10В на батерията, в крайна сметка КПДто е лошо на това решение или в другия случай, ценово неефективно.
Предполагам го мислиш с автомобилен акумулатор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|