 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
astra16v Нов потребител

Регистриран на: 25 Авг 2004 Мнения: 12
|
Пуснато на: Чет Фев 18, 2010 15:43 Заглавие: |
|
|
| Ок темата да се счита за приключена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil_berk Опитен потребител

Регистриран на: 13 Дек 2007 Мнения: 116 Местожителство: Берковица
|
Пуснато на: Чет Фев 18, 2010 18:58 Заглавие: |
|
|
Защото при 5м. височина има реална опосност от проникване през прозорците и терасата, ако не чрез взломяване на стъкла то чрез модификации по обкова на дограмата, това означава акустична охрана на помещенията шокови датчици и/или магнитни контакти по дограмата, които от своя страна е добре да се поставят заедно с кабела, за да се получи добър естетичен ефект. При всички случаи това се прави от човек с опит в изграждането на системи за охрана. _________________ Linux Ubuntu |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|