 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Мар 02, 2010 21:54 Заглавие: |
|
|
Всичко опира до 7 крак на схемата-високо или ниско ниво според зависи от производителя.И моето Pony е home edition като на RC и до сега няма I2C дето не е написало или прочело. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Мар 02, 2010 22:45 Заглавие: |
|
|
Малко по-друго нещо съм написал.
При въпросните памети не е проблема само в 7 крак.
Четете литературата внимателно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Мар 02, 2010 23:10 Заглавие: |
|
|
То и моето конче си е My edition .
Пробвал съм го със 24C02 , 24C04 , 24C256 , колегата-програмист записва с него AVR-и - няма проблем . Обаче това ST24C08WP - не исака , това е !
На устройства , на които същия колега е писал софта , а аз съм правил платките паметта работи , но с Понито - не ще !
ПП на празна памет (само FF) , Понито го изчита със нули ( 00 ) и не открива проблем .
Записваме реални данни -> пак изчита 00 .
Ако се записва с него - дава грешка при проверката . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|