| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 16:47 Заглавие: TV SAMSUNG CK-28CNW |
|
|
Колеги търся спешно дъмп за това ТВ:
shassis: S51AA-41A
proz: SAA5553PS/M/0143
memory: 24WC16
videoproz: TDA8844 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 17:10 Заглавие: |
|
|
Пробвай тази,но по принцип защо не го подкараш с празна и после го дооправиш в сервиза. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 21:20 Заглавие: |
|
|
Дима благодаря ти, но това не е този дъмп. Аз този го имам. Проблема не се окава в него а е много по гаден.Накратко: ТВ е със всички нормални захранвания със сменено ТХО и видеопроц.12В на драйверният транзистор на ХР падат на 0.5В а генерации от ТДА8844 на изхода на Н драйва на 40 крак няма. На 42 крак хор. генератор работи и генерации има, има и генерации към вертикалната схема. Не е драйверният траф защото имам такъв и го смених за проба,не е транзистора, защото и той е сменен за проба и просто всичко е толкова странно, че няма накъде повече  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 9:20 Заглавие: |
|
|
| Няма нищо чудно ,аз съм имал думнал порт на най различни синхропроцесори,последният от които беше разновидност на VDP на цена само 110 евро,вероятно седи с високо ниво и отпушва драйвера.Дано не е толкова скъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 9:47 Заглавие: |
|
|
| пробвай това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|