 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Стоян Дачев Нов потребител


Регистриран на: 19 Окт 2009 Мнения: 49 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Мар 15, 2010 21:29 Заглавие: Продавам тонколони Philips мод.FB 291-2 бр |
|
|
Продавам висококачествени трилентови колони на Philips-100лв к-та
модерен дизайн,запазен външен вид с леки следи от употреба и много добро звучене.Импеданс 8 ома,мощност
вероятно около 40-50 вата/нямам информация-не е показана
върху колоната/.Размери 57/26/26 см,тегло 9 кг/бр,дебелина
3 см на фазера.Цвят черен мат.
Басрефлекс система,бас-6 инча/150 мм/ с нови гумени гофри
Всички говорители са Белгийско производство.
Получаване на място в Стара Загора или по Еконт.
Плащане в брой или с наложен платеж.
Снимките са реално отражение на външния вид на колоните.
Средночестотният говорител е с кевларена мемрана,а високочестотният е със сферична мемрана/куполен тип/
Tel 0885 22 62 52 и 042 982 767
[email protected]
Снимки ето тук
http://alster57.snimka.bg/radio-amateur/philips.483198.17826731
Последната промяна е направена от Стоян Дачев на Сря Мар 17, 2010 10:24; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 3:20 Заглавие: |
|
|
Имаш PM
Ops, сега видях за гофрите подменяни ли са и кой и къде ги е подменял? И ако може подробнисти? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Стоян Дачев Нов потребител


Регистриран на: 19 Окт 2009 Мнения: 49 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 20:56 Заглавие: Тонколони "Филипс" |
|
|
Да гофрите са нови и смяната е извършена от много добър специалист
който се занимава само с ремонт на колони и говорители,т.е.профе-
сионално.Мястото е в Стара Загора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|