| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 0:35 Заглавие: |
|
|
| Намери си проводник с двойна лакова изолация и го навивай със стъпка равна на диаметъра плюс лаковото покритие. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 19:54 Заглавие: |
|
|
Освен да си направиш каскада, но погледнах схемата то това трафче прави и други напрежения. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZTDMP Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 40 Местожителство: PLEVEN
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 22:36 Заглавие: |
|
|
Другото напрежение е за подсветката и е 26в. _________________ Това не е дим от колофон, това са душите на умиращите транзистори! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZTDMP Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 40 Местожителство: PLEVEN
|
Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 12:04 Заглавие: |
|
|
В крайна сметка се оказа , че има утечка между намотката за отопление на тръбата и екрана на мрежовия трансформатор, която не се лови с цифровия уред. Някъде по руските форуми ми пробяга такъв случай та рекох да проверя. Откачих отоплението от там и го захраних външно и всичко проработи. Напразно съм се правил на бобиньор толкова пъти . Сега му слагам отделен траф за отоплението, стига да има къде да го намъкна. _________________ Това не е дим от колофон, това са душите на умиращите транзистори! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fugata Активен потребител

Регистриран на: 10 Авг 2006 Мнения: 72 Местожителство: около Монтана
|
Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 16:25 Заглавие: |
|
|
| ZTDMP написа: | ... Напразно съм се правил на бобиньор толкова пъти ... |
Поне сподели навивки и проводник, ако може.
Дано не ми се налага, ама...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZTDMP Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 40 Местожителство: PLEVEN
|
Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 16:54 Заглавие: |
|
|
Имаш поща.
Коригилрал съм ти поста Не се отговаря с този бутон _________________ Това не е дим от колофон, това са душите на умиращите транзистори! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|