 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dmilanov Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2010 Мнения: 10 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 9:44 Заглавие: |
|
|
Здравей,
Благодаря за съветите.
Взех тези диоди, както и промених свързването на тримера и схемата работи.
Сега се питаме друго, как да ги свържем преди тонкоректора, за да ползват постоянен като ниво сигнал, както е при Финезия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 13:36 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Сега се питаме друго, как да ги свържем преди тонкоректора, за да ползват постоянен като ниво сигнал, както е при Финезия. |
Нали идеята е да мериш изходния сигнал ,съответно мощност ,а не входния ,без корекции ? Даже и във Финезията сигнала не е постоянен по ниво ,просто е без корекции ,линеен демек ,само че не виждам смисъла в упражнението ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|