| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bastu Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 17:20 Заглавие: |
|
|
ами ще се пробвам да видя какво ще стане мерси мн за инфото  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 18:32 Заглавие: |
|
|
| Абе не е добре да се правят тези неща без уреди. Една такава самоделка като почне да бълва хармоници и някой от тях попадне на законно ползваната честота от някоя служба, който и си плаща за нея, бъди сигурен, че контролната служба на КРС ще си направи труда да открие източника на смущението. После има глоби. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bastu Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 2:13 Заглавие: |
|
|
ами може ама незнам до ло коло ще успея да го направя просто ще пробвам а осцилоскоп мопга и да си намеря за пробата
Пиши грамотно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 11:06 Заглавие: |
|
|
| Не става само с осцилоскоп. Най-малкото трябва след като го завършиш да го включиш към спектроанализатор да видиш какво излиза на изхода. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bastu Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 12:03 Заглавие: |
|
|
Аха ами ще потърся някой да ми помогне . Не съм свикнал да пиша на БГ.Извиняваите за мн то грешки  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|