| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
xlxl Нов потребител


Регистриран на: 19 Мар 2010 Мнения: 9
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 0:30 Заглавие: Продавам оригинални енергоспестяващи лампи Philips GENIE |
|
|
Продавам оригинални енергоспестяващи лампи Philips GENIE - 11W
11W(60W от старите). Ценaта е 1.69лв./бр.
За заявки можете да пишете на мейл: [email protected] ,
или да ме търсите на GSM 0877356760.
Изпращам и с куриер, с опцията отвори и виж!
БЕЗПЛАТНА доставка до гр. Стара Загора.
http://pics.data.bg/albums/25262/philis_75w
Техническите характеристики на Енергоспестяващи лампи PHILIPS 11W
* Размери Височина - 114мм Диаметър - 44мм
* Излъчвана Светлина 600 лумена
* Експлоатация /10 000 часа/
* Цвят 2700К /топла бяла светлина - код 827/
* Тип 3U /три светещи елемента/
* Цокъл - Е27 /нормален/
* EНЕРГИЕН КЛАС - А
* 12 месеца гаранция
Последната промяна е направена от xlxl на Пет Юли 08, 2011 19:14; мнението е било променяно общо 5 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Василев65 Активен потребител

Регистриран на: 14 Мар 2010 Мнения: 94 Местожителство: Дебнево BG
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 16:01 Заглавие: |
|
|
А имат ли гаранция някаква и как се процедира ако дефектират? Имал сьм доста ядове и с полските и с китайските, нищо че пише Philips  _________________ Ние, с поялниците, трябва да се подкрепяме! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
xlxl Нов потребител


Регистриран на: 19 Мар 2010 Мнения: 9
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 16:39 Заглавие: |
|
|
каква гаранция искаш аз съм частно лице не съм лицензиран вносител ако искаш с гаранция вземи си от метро по 10 лева а не по 1.60
но мога да ти гарантирам че са едни и същи
и не са китайски просто завода на philips се намира в китай
както и на много други известни марки |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 16:42 Заглавие: |
|
|
| xlxl написа: |
.....и не са китайски просто завода на philips се намира в китай
|
Много умно и мъдро изказване  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 18:02 Заглавие: |
|
|
къде ти я снимката,бе готин _________________ който не знае закону на ому да си оди у дому |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 19:46 Заглавие: |
|
|
Добре а защо са на еднаква цена аз така примерно ще си взема само по 8 вата.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
xlxl Нов потребител


Регистриран на: 19 Мар 2010 Мнения: 9
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 23:01 Заглавие: ! |
|
|
| ами ако искаш определи ти цените |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 26, 2010 9:47 Заглавие: |
|
|
Лампите са абсолютно същите като тези де купих преди 2 месеца от промоцията на Технополис . Или и там продават имитаций за по 5,5 лв. или на xixi офертата е абсолютно изгодна . Аз вече си купих и съм доволен . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пет Мар 26, 2010 19:38 Заглавие: |
|
|
| И аз си купих и съм доволен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|