| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Нед Фев 21, 2010 21:52 Заглавие: |
|
|
аз със способен техник всеки ден поравя със ток по висок от този така че не бои се  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Нед Фев 21, 2010 22:00 Заглавие: |
|
|
Я пак ?! Ток или напрежение ?!?!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Нед Фев 21, 2010 22:11 Заглавие: |
|
|
аз работя и с двете  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Фев 21, 2010 22:13 Заглавие: |
|
|
Стига спам И не се отговаря с този бутон  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Вто Мар 23, 2010 23:04 Заглавие: |
|
|
| Лампите не искат да светят. като дам 8 на маса лампата свети. На 3 краче нямам никакво напрежение. на транзистора на колектора напрежението е 2.57в а на базата е 0.72в. като въртя общия потенциометър лампата премигва какжо да направя за да светне лампата както си трябва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|