| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
halil1988 Нов потребител

Регистриран на: 01 Дек 2009 Мнения: 24 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 25, 2010 18:01 Заглавие: |
|
|
Първо добър вечер на всички! Направо минавам към въпроса. Направих си аз усилвателчето от схема2, но имам един проблем тда'то за 10 секунди почва вече да пари. На схемата има две бобинки които не съм ги направил има ли някакъв проблем? И най - накрая има някакво бръмчене възмножно ли е да е от това че не съм направил бобинките или трябва да си направя някакъв филтър.
Мерси предварително за отговорите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Чет Мар 25, 2010 18:31 Заглавие: |
|
|
| И как така не изпълняваш цялата схема?! Не може да изменяш схемата ... Особено като не си в час с тези неща! А имали радиатор този интеграл? Не си писал как си захранил схемата ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Мар 25, 2010 18:47 Заглавие: |
|
|
| Тази стана като "намерете десетте разлики в картинките" ! Направих това ,ама не турих тези елементи ,пък го захранвам от незнам си какво и радиатор съм турил незнам си какъв ,ха познайте защо грее схемата ! Свърши се боба вече юнак ,ако не дадеш точните данни как е изпълнено всичко ,плюс снимка на монтажа ,предлагам модераторите да заключат темата . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
halil1988 Нов потребител

Регистриран на: 01 Дек 2009 Мнения: 24 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 25, 2010 19:34 Заглавие: |
|
|
Начи ето по тази схема работих:
Ето и снимките на платката която аз съм я начертал.
схемата отгоре
ето и снимките на радиоторчето дето мисля да му сложа(май е малък)
За захранвенето: захранването го взимам направо от запалката на колата. Радиатора още не съм го сложил но тази вечер го слагам и утре ще пробвам как ще е.
за всеки случай и без светкавица за да се вижда уж по добре
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BUJO_ Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 41
|
Пуснато на: Чет Мар 25, 2010 22:58 Заглавие: |
|
|
| Радиаторът е много малък. Сложи някой по-голям. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 26, 2010 5:59 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | ето и снимките на радиоторчето дето мисля да му сложа(май е малък) |
Та той още не го е турил ,естествено че ще грее чипа ,сложи го и пробвай ,по-голям ще е още по-добре ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
halil1988 Нов потребител

Регистриран на: 01 Дек 2009 Мнения: 24 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Мар 26, 2010 7:49 Заглавие: |
|
|
Много ви благодаря за отговорите!
А за захранването да сложали няколко кондензатора паралелно на усилвателчето? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BUJO_ Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 41
|
Пуснато на: Нед Мар 28, 2010 18:53 Заглавие: |
|
|
| Сложи поне 10000uF. Сега само с този 2200uF ли си в захранването? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
halil1988 Нов потребител

Регистриран на: 01 Дек 2009 Мнения: 24 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Мар 28, 2010 22:20 Заглавие: |
|
|
Сега в момента в захранването нямам никакви кондензатори.
Вчера пробвах с два паралено свързани кондензатора по 4700uF имаше ефект но много малък. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|