| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radiolubitel Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2008 Мнения: 12 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 7:47 Заглавие: Търся К157УД2 - за триене |
|
|
Търся К157УД2 няколко броя. От Варна съм. Моля, ако някой има бройки с които да се раздели да пише на ЛС.
Последната промяна е направена от radiolubitel на Сря Мар 31, 2010 17:31; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 11:47 Заглавие: |
|
|
Ако не ти е за ремонт ,тоест смяна на изгорял такъв ,ползвай NE5532 ,или 2 бр.NE5534 ,TL072 и т.н. Този не е нищо особено ,747 с нисък шум | Цитат: | | Двухканальный ОУ универсального назначения, обладающий низким уровнем собственных шумов |
Няма точен западен аналог обаче. LM381 също върши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 11:56 Заглавие: |
|
|
Ако не се лъжа имам някъде бройки.. и на 5532/4 също може да имам.
Довечера ще погледна. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radiolubitel Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2008 Мнения: 12 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 12:30 Заглавие: За съжаление е за реставрация |
|
|
| За съжаление е за реставрация. Има малко място мога да направя някаква преходна платка ама няма да е същото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 18:42 Заглавие: |
|
|
Имам. колко бр. ти трябват? Новите - по 2 лв, втора употреба - по левче. _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 30, 2010 18:42 Заглавие: |
|
|
| Преди време гледах в каталога на Електронинвест ,провери там . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Чет Апр 01, 2010 10:10 Заглавие: |
|
|
На чиповете пише "УД2А W2".
По спомени са К157УД2А. Имам и 5532/4 при необходимост.
След вторник. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radiolubitel Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2008 Мнения: 12 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Апр 01, 2010 10:14 Заглавие: Проблема е решен |
|
|
| Проблема е решен - чипа открит |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|