| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Апр 03, 2010 17:42 Заглавие: |
|
|
Ехх и ако промените са за някоя вектра или омега оня ден правих една омега. На приятел иска да я настрои да работи на газ. Единственния ефект е, че изчезна ограничителя за оборотите. Вдига 7000 и нагоре и мисля , че освен да си строши мотора друго няма да постигне. _________________ gsm 0878295870 skype velomelo1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Съб Апр 03, 2010 18:24 Заглавие: |
|
|
Колата е като жената без подходящия софт.???????
Колата си е негова щом е решил да -пробва!
Надявам се да пише за резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niggaz_nature Нов потребител

Регистриран на: 18 Дек 2005 Мнения: 12 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Апр 03, 2010 18:29 Заглавие: |
|
|
Ех . На мойта кола съм постгнал ефекта който търсих. Само че програматора с който го записахме се прецака и е на ремонт и не се знае дали ще стане.
А колкото до какво ще правя със софта си е моя работа трябва ми човек само да ми го запише на чипа. И да за мотор NE и XE става въпрос. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Съб Апр 03, 2010 18:36 Заглавие: |
|
|
Извинявам се не съм искал да те засегна с каквото и дабило.
Ако можеш да изчакаш след празниците.
Вторник, сряда ще минавам през Ст. Загора ще ти го запиша.
Ако искаш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niggaz_nature Нов потребител

Регистриран на: 18 Дек 2005 Мнения: 12 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Апр 03, 2010 18:41 Заглавие: |
|
|
| Не съм се засегнал изобщо . Не знам защо така го сметна. Ще се радвам ако имаш възможност да ми помогнеш гледам си от Казанлък никакъв проблем да дойда на място с една флашка и два чипа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Сря Апр 07, 2010 6:15 Заглавие: |
|
|
velo Промяната на ъгъла на запалване при смяна на горивото е хубаво нещо с голям ефект.Аз отдавна се занимавам с вкарване на аванс процесора в оригиналния комп на колата,ако искаш мога да ти помогна.Само трябва да ми изпратиш оригиналния софтуер и да кажеш какво искаш да се промени.Ограничителя на оборотите не е задължително да се пипа.
Хубаво е да имаш и няколко прости устройства за да проследиш какво се случва с колата след промяната за да я донастроиш и да не я строшиш,ако си сгрешил нещо
Аз работя с този http://www.sirius-pcb.com/index.php?mod=catalog&show=400 и съм много доволен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|