| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hristo_kolev Активен потребител


Регистриран на: 12 Апр 2010 Мнения: 53 Местожителство: Kocherinovo
|
Пуснато на: Пет Апр 16, 2010 9:20 Заглавие: |
|
|
Да веднага пада напрежениеито.Дори при напрежение 12 и малко повече като включа един светодиод тои свети все едно е захранен от плоска батерия а като включа лампа 12волта 3 вата и падне
Последната промяна е направена от hristo_kolev на Пет Апр 16, 2010 9:39; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
termin_6 Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010 Мнения: 341 Местожителство: Райково
|
Пуснато на: Пет Апр 16, 2010 9:34 Заглавие: |
|
|
Всеки 12V-oв оловен акумулатор е съставен от 6 клетки с номинално напрежение 2,2V ,последователно свързани.Ефекта,който описваш се получава,когато прекъсне 1 клетка(обикновено е последна и към сулфатизираният извод).
Според мен няма възстановяване и е за коша.Особено ако искаш да разчиташ на него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristo_kolev Активен потребител


Регистриран на: 12 Апр 2010 Мнения: 53 Местожителство: Kocherinovo
|
Пуснато на: Пет Апр 16, 2010 9:41 Заглавие: |
|
|
| Ще му изкарам оловото и го хвърлям |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Пет Апр 16, 2010 10:46 Заглавие: |
|
|
| hristo_kolev написа: | | Ще му изкарам оловото и го хвърлям |
ТЪПО,ТЪПО, ЧЕ ВДЛЪБНАТО....  _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hristo_kolev Активен потребител


Регистриран на: 12 Апр 2010 Мнения: 53 Местожителство: Kocherinovo
|
Пуснато на: Пет Апр 16, 2010 11:33 Заглавие: |
|
|
| Защо да не му изкарам.Ще си направя тежести за въдица аз си имам форма |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|